bile olsa

düzenle

başlık henüz açılmamış.

  1. 1.platonik bile olsa hayatimda biri olsa
  2. 2.iki eli kanda olsa bile
  3. 3.bok çin de bile olsa alınız
  4. 4.adı aşk bile olsa istemiyorum
  5. 5.ayrılık olsa bile
  6. 6.doğru olsa bile inanmamak
  7. 7.teleportasyon olsa bile gecikirim
  8. 8.indirim çin de bile olsa gidiniz
  9. 9.cami bile olsa yıkarmış
  10. 10.sigara 100 tl bile olsa içerim
© 2026 uludağ sözlük