anal seks

entry1029 galeri42
    450.
  1. bunu yapmayı sevenlerin alayı ya ibnedir ya da gizli ibnedir. bu kadar net. evet.
    12 ...
  2. 451.
  3. (bkz: geçen yine anal seks yapıyorum)

    ne kadar çok varmış hayranı. pehh. sözlük sözlük değil, neyse...
    1 ...
  4. 452.
  5. çok sık yaparak bokunu çıkarmamak kaydıyla arada bir, nadiren yapıldığında seks hayatına renk katan seks türü..
    4 ...
  6. 453.
  7. halkın değil sapıkların, gaylerin, eşşekle cinsi münasebette bulunanların (aktif ve pasif) tercih ettikleri sapkınlıktır.

    biliniz ki göt sıçmak içindir. başkaca da bir amacı yoktur.
    11 ...
  8. 454.
  9. yok efendim göt sıçmak içinmiş de sapıklıkmış vs vs..

    ulan cigerlerimiz sigara içmek için mi sanki? yada karaciğerimiz alkol almak için mi?

    ve ek olarak ;

    (bkz: kolum kadar sıçmayı biliyorsun ama)
    14 ...
  10. 455.
  11. Bayilani da var, nefret edeni de var. Sagliksiz ama zevkler genellikle sagligin onune gecer (sigara, icki).

    Neyse uzun lafin kisasi sadece sapiklarin, gaylerin falan yaptigi birsey degildir bu. Yolda gordugunuz gayet normal bir insan hatta eski sevgiliniz bile yapmis olabilir bunu.
    5 ...
  12. 456.
  13. sanılanın aksine erkeklerin pek sevmediği ilişki biçimidir, cinsel hayatı filmlerle sınırlı olan ergen nesil hoş olduğunu zanneder fakat değildir.
    2 ...
  14. 457.
  15. 458.
  16. kızlar sadece bakire kalmak için yapar.
    0 ...
  17. 459.
  18. her sevgilim versin ama karım bakire olsun söylemi ile çok bağlantılıdır aslında anal seks.

    Hasssssiktir yaaa deme hemen dangalak yazının devamını oku...

    erkekler, "çok zevkli", kadınlar,"denemedim" der anal seks için. kadınlar denemediyse erkekler zevkli olduğunu nereden bilebilir ya da nerede bu anal seksi tecrübe eden kadınlar.
    her sevgiliyle beraber olunuyorsa nerede bu bakireler?
    bunu isteyen herkes(ki erkeklerin yaklaşık yüzde yüzüne tekabül ediyor) bir bakireyle evleniyorsa nerede bu veren sevgililer?

    Bak sadece anal seks konusu bile dallanıp budaklanınca nerelere geliyor...

    hadi siktir git illüminati ile bağlantısını araştır sen şimdi bunun!
    10 ...
  19. 460.
  20. 461.
  21. bazi kadinlarin ciddi anlamda namus meselesi olarak algiladiklari hadise. Ha öndekine girmis ha iki santim arkaya ne olacaksa artik. Ama yok karsidaki adama iliskide kendi bencilligin icin düzinelerce takla attir is onun bir istegine gelince ortaligi yaygaraya ver.
    3 ...
  22. 462.
  23. erkeklerin hep istediği aktivite.

    elektriğin olmadığı yıllarda kadın kocasını mahkemeye verir, anal sex yüzünden,
    hakim: neden yaptun evladım bak karın şikayetçi senden
    adam: hakim bey, ay karanlık yol görünmüyo.... kıl bürümüş .m görünmüyo... basıverdim ete gidiverdi göte...
    hakim: beraat, bir tenekede gazyağı verin.
    5 ...
  24. 463.
  25. Hak yolu varken nedir bu bok yolu merağı diye adından söz ettiren
    Çoğu erkek için zevkli ve gördüğüm kadarıyla bayanlar için acı veren(aslında filmlerde zevk veriyo gibi ama gerçek hayatta raslamadım)
    Fahişelerin bile anal sekse müsait yada müsait değil diye kendilerini ayırdıkları(mesela argoda çift çekirdekli derler müsayitlere)
    Bakire kızlarla sevişen erkeklerin vazgeçilmezi
    kısacası anüs yolu ile yapılan cinsel ilişkidir..
    0 ...
  26. 464.
  27. altta kalanın canı tam olarak bu esnada çıkar.
    2 ...
  28. 465.
  29. Bir fanteziden ya da tercihten yola çıkıp bunu yapanların insan olmadığına kadar gelinmiş.

    Anal sex yapan insan değildir. Niye?

    E orası sıçmak içinmiş.

    E be amına koduğum cinsellikte olaya böyle yaklaşılır mı lan?

    Göt sıçmak için. Am işemek için. Ağız yemek için. Meme süt vermek için. Kalça oturmak için.

    Bu ne olm?

    Haz denen duyguyu bu kadar algılamamak ve salakça yaklaşmak olur mu?

    Bu mantıkla "ya erkek niye meme ellemekten zevk alır, memenin yüzde 95 i yağ dokusu" falan demek de mümkün.

    "futbol ne salak oyun,22 kişi bi topun arkasından koşuyor" demek de..

    Anal bölge normal bir insan için, ister aktif ister pasif, her daim haz bölgesidir. Bu 3 yaşından itibaren içgüdüsel olarak böyledir. Senin günah, ayıp, sıçmak için demen, doğanın hiç sikinde değil.

    Götten bok çıkıyormuş. Amdan çıkanları düşündün mü peki? Sidik. Kan. Rahim iç duvar artıkları.

    Ama ayıla bayıla yalıyorsun bulursan.

    Kimse günah dememiş çünkü zamanında.
    10 ...
  30. 466.
  31. erkek adama ters iliski turudur ama alan razi veren raziysa bize soz dusmez. gotumuze goz dikilmedigi surece tepki vermeyiz.
    1 ...
  32. 467.
  33. Zevk vermez tabi acıdan hoşlanmayanlar için. Ayrıca erken boşalmaya yol açar.
    0 ...
  34. 468.
  35. yapılması için kadının poposunun içine hortum sokup tanzikli şu yardımıyla temizlenmelidir. Temiz iş.
    0 ...
  36. 469.
  37. cinsellik denen kavramin bokunun cikarilma durumudur. aci ve kokudan baska hic bi sey vermez. (bkz: gereksiz)
    1 ...
  38. 470.
  39. denemeden eleştirenlerin günah keçisi olmuştur anal seks. her yerde, her fırsatta hakkında yalan yanlış bilgiler veriliyor. götün işlevini biz de biliyoruz, ne alaka bok sikmek falan gibi yorum yapmalar? ne alaka kadın açısından zararlıdır demeler? hayatımda birçok bayana tattırdığım zevklerden biridir. ilk girişten sonra bayanı 2 dakika sabırlı olmaya ikna ederseniz, "hiç boşalma" diye yalvaracağı bir seks türü bu. muhalefet yorumlarınızla piç etmişsiniz. o kadınların tüylerinin zevkten diken diken oluşunu niye görüyorum acaba? hakkında söylemeyi unuttuğunuz bir tabir olan zevkten olmasın? güzel olan her şey zaten günah olduğu, ve günah olan bir çok şey zaten siklenmediği için yapılmasında bir sakınca yoktur. ayrıca o kadar tutkulu bir şey ki, sahiplenme-sahiplenilme hissini tam olarak iliklerinizde hissediyorsunuz. Ayrıca birçok kadından şu anafikri aldım; "vajinal seks tüm cinsel zevkleri vajinamda yoğun olarak hissetmeme neden oluyor ama anal seks tüm vücuduma yayılıyor."

    "hatta gidin yapın, bitirince bana teşekkür edeceksiniz." diyebileceğim bir seks türü.

    (bkz: anal seks yapmasını bilen erkek)
    (bkz: anal seks yapmak isteyen kadın)
    (bkz: anal seks yapmaya ikna olmuş kadın)
    (bkz: nirvanaya ulaşmak)
    4 ...
  40. 471.
  41. peşin not : erkeğim.

    "evleneceğim insan bakire olsun" deyip, kendi bekaretini korumayan, namusu her defasında kadında ve kadının bacak arasında arayan güruhun, bu ilişki türünü yaşayan kadınlara "orospu" damgası vurduğu cinsel ilişki türü.

    insanın zihni orospu olmasın, tüm mesele burada.

    namus nerede mi? ben bacak arasında olmadığına eminim, çok eminim hemde, öyle böyle değil.
    5 ...
  42. 472.
  43. "ben erkeğim, her boku yerim, nasıl olsa bakir olup olmadığımı istediğim gibi saklayabilirim, evlendiğim insana gayet rahat yalan söyleyebilirim ama evleneceğim insan kesinlikle bakire olmalı, bakire değilse orospudur, hele anal seks yapmışsa motor olmuştur... ama benim evlenmeden önce yaşadığım ilişkilerde bakire olup, evlenme vaadiyle kandırdığım ya da bir şekilde anal seks yapmaya ikna ettiğim kız arkadaşlarım da olmuştur, onlar da evlenince ne olur bilmem, umurumda da değil zaten."

    diye düşünüp, orospu olmuş iç sesinden de "neydi lan bizim pezo haydar'ın numarası, yeni rus, ukraynalı gelmiş mi bir sorayım da ay sonunda maaşı aldığımda pompa yaparım, ohh mis" diye de keyiflenir.

    diyorum ya, insanın zihniyeti orospu olmasın.

    madem ki kişinin iffet ve namusu kişinin kendi tasarrufunda; o halde o kadın kaşarsa, o kadın orospuysa, o erkekte aynı şekilde orospudur.
    6 ...
  44. 473.
  45. ilk anları zor da olsa, sonraları zevk vermeye başlayan eylemdir.
    0 ...
  46. 474.
  47. yapılmadığı zaman anlam verilemez. acıyla karışık bi zevki vardır. anal seksi bugüne kadar bi tane insanla yaptım ve o insan anlamadığım bi sebepten hayatımdan çıktı gitti. eğer bu yazıyı görüyorsan sana sesleniyorum.

    (bkz: evine geri dön)
    (bkz: annene gel)
    (bkz: acı çekerken beni yatıştır)
    (bkz: güçlü kollarına ihtiyacım var)
    (bkz: sana ihtiyacım var)
    (bkz: bu bir serzeniş)
    (bkz: tamam)
    (bkz: ben iyiyim)
    2 ...
© 2026 uludağ sözlük