neden pahalı olduğu anlaşılamayan şeyler

entry696 galeri
    576.
  1. zeytin. zeytinyağı üreticide 16 tl . zeytin markette 30 tl. 6 kilo zeytinden de 1 kg yağ çıkıyorken.
    1 ...