yapılması için çok paranızın olması gerekir. bu spora 1 senedir devam ediyorum ve tam anlamıyla beslenmeye 1 ay önce başladım. günde 160 gram protein tüketiyorum ama artık belimizi büktü bu fiyatlar. zaten et'ten bahsetmiyorum o çok ayrı bir dünya. bir yerde et gördük mü saldırıyoruz. tavuk göğsü 1 kilosu 12 tl bimde, ton balığı iki tanesi 7 tl, yumurta 15 tl. gelde beslen, ha sen sadece dinç olmak için sağlık için gitmek istiyorsan o ayrı ama görünüme, iyi bir görünüme sahip olmak istiyorsan bir miktar parayı her ay buraya sarf etmek zorundasın. daha bunun salon masrafı var. yani bu sporu asgari ücretli bir insanın çocuğu yapmak istiyorsa çok üzülerek söylüyorum yapamaz. asgariyi geçtim şurda iyi bir maaş alan (2000, 2500) bile yapamaz. allah yardımcımız olsun.