1.
göt kadar pakete o kadar para verilir mi lan denilerek tepki koyulur bu duruma.
bu jelibonlar genellikle küçük kardeşler sayesinde yenilir.
onlar olmazsa yiyeceğimiz yoktur.
1 tl belki büyük bir fiyat değildir ancak içindekilerin oranına göre çok saçmadır. ekmek bile 65 kuruş lan.
Haribo Tropik Meyve 100 Gr = 1,00 tl
https://galeri.uludagsozluk.com/r/275309/ +
Haribo Solucan 100 Gr = 1,00 tl
https://galeri.uludagsozluk.com/r/275310/ +
Haribo Altın Ayıcık 100 Gr = 1,00 tl
https://galeri.uludagsozluk.com/r/275311/ +
Kent Jelibon 100 Gr Vampir = 1,00 tl
https://galeri.uludagsozluk.com/r/275312/ +
nestle Kruger 650'lik Tablet = 5,90 tl
https://galeri.uludagsozluk.com/r/275314/ +
haribo 150 Gr Chamallows 2'li = 2,49 tl
https://galeri.uludagsozluk.com/r/275316/ +
Kent Jelibon 72 Gr Golcü = 1,00 tl
https://galeri.uludagsozluk.com/r/275313/ +
Vivident Box 22 Gr Aqua Gum Nane = 1,75 tl
https://galeri.uludagsozluk.com/r/275320/ +
Kent Jelibon 80 Gr Ahududu & Bog = 1,00 tl
https://galeri.uludagsozluk.com/r/275319/ +
Kent Jelibon 100 Gr Topik = 1,00 tl
https://galeri.uludagsozluk.com/r/275321/ +
2.
en kralı haribo funny mixtir.
3.
üzeri şeker ile kaplı olan jelibonları yemeyin, ben genellikle ayıcık şeklinde olan jelibonları yiyorum.
4.
avmlerdeki haribo standları kadar pahalı değildir jelibonlar. -ki asıl üzücü durumda ordaki jelibonlara ulaşamamaktır.-
5.
bana o kadar pahalı gelmeyen durumdur.ama olabilir herkesin pahalılık anlayışı aynı olmayabilir.saygıyla karşılıyorum.aslında beleş olmasının kime zararı olur ki.
6.
meclis önünde açlık grevine girmeme sebep olacak hadise. en güzeli diye birşey yoktur. Çünkü hepsi güzeldir.