lan samanı bile ithal ediyoruz, akepe devleti ve vatanı sattı, işine geldiği oy alabileceği kesime dağıttı, bunun nesini anlamak istemiyorsunuz? illa yumurtanın göte dayanması değil hepten makata girmesi mi gerekiyor?
Muzun kilosu 6 lira. Çok mu ucuz. Ailemden ayrı şehirde arkadaslarla yurtta kalıyorum. Toplu meyve alacagimiz zaman öyle 1 kg ondan 2 kg ondan almaya verecek paramız olmuyo. 3 muz 4 kivi 10 15 mandalina 2 portakal vs. Seklinde aliyoruz.