1 kilo un 2 lira 5 kilo un 11 lira

entry1 galeri0
    1.
  1. pek çok varoş markette yürütülen kampanyadır. hesap yapmadan alanları kazıklamak için bire bir çözümdür. burada örnek alınan un markası piyaledir. ama politika budur. normalde büyük ambalaj ucuza gelmesi gerekirken daha pahalıya satılır.

    formülü:
    a: 1 kilo ürün fiyatı
    c: 5 kilo ürün fiyatı
    (ax5)+b = c
    3 ...
© 2025 uludağ sözlük