14.
-
Yula senin kafan güzel galiba bizim çiftçiden buğdayın kilosu 2 liradan alındı ofisler tarafından dışarıdan ise 6 liraya alınıyor şimdi ithal.
dolar arttı diye un olmuş 11 lira kilogram fiyatı sen diyon 3 50 makarna satsınlar.
Devlet şuan için süspanse ediyor elini Bi çekse ekmek 5 lira makarna 10 lira olacak.