24'lü paketi 8.50 pound civarı bir fiyata aldık indirimden. Sonradan farkettim ki 4 tanesu 1 pound ediyor. Yani 1 pounda 4 tane almış oluyoruz. Aynı poundla ben 8.73 tane türk lirası alabiliyorum. *
Yani kisaca paramız tuvalet kağıdından bile değersiz.