proplan

entry6 galeri
    5.
  1. kilosu ortalama 20-30 tlye satılıyor. gereksiz bir pahalılığı var. o yüzden yerli ürünleri tercih ediyorum.
    0 ...
bu entry yorumlara kapalı.
© 2025 uludağ sözlük