Hamurunu keserek değil doldurma aparatı ile doldurması lazım gelen kızdır. O ne öyle yandan pörtlemiş.
Edit: profiterol malzemesi denen şeyde en pahalı gıda malzemesi yumurta aq. Porsiyonu 10 lira olan profiterolü evde yapmanın maliyeti 10 lira bile değil.
Edit2: canımı çektirdiniz ibneler! Bana reva mı bu.