giriş
başlık/yazar ara
kayıt ol
giriş
istatistikler
video
galeri
anket
iletişim
hakkımızda
responsive site
öğrenci evi aylık maliyeti
entryler
iyiler
trends
başlıkta ara
entry
5
↓
galeri
3.
aylık 500-600 tl mutfak masrafı oluyor (peynir, yumurta, sucuk, yağ, makarna vb.)
70 -80 tl elektrik bunu kaç kişi kalacaksan ona böl.
30-40 su faturası.
60 tl internet.
yazları 60 tl, kışları 250 tl doğalgaz.
kaç kişi kalıyorsan böl işte.
herkesin hayatina karisan adam
12.07.2016 16:26
0
...
şikayet et
#33223172
bu entry yorumlara kapalı.
tümünü göster
5
© 2025
uludağ sözlük