ben çocukken 1 liradan fazlaydı diye hatırlıyorum fiyatını. yalnız tane fiyatı bu. tanesi 1 lira olan meyve mi olur lan karpuz mu alıyoz ufacık şey. şimdi kiloyla dökseler önüme yemem bile belki. pahalı olan zor olanın, meraktan dolayı olsa gerek, cazip geldiğini bir kez daha kanıtlayan meyve.