kars gravyeri

entry23 galeri
    9.
  1. Kilosu 40-50 lira arasinda degisir.

    Genel itibariyle toz veya tiras rende kullanildigindan 250 grami her ogun bile yeseniz size 1 hafta yetebilir.

    Cihanser'inki hem fiyat olarak 1 tik daha uygun sayilir, hem de cok kaliteli.

    Parmesan'in olmadigi yerde makarna'ya, yumurtalara ve salatalara can verir.
    0 ...